1 oktober 2012

Panderhorst feestelijk geopend

Zaterdag 29 september is het nieuwe pand van Pandergroep Scouting Abcoude feestelijk geopend! De dag begon met een optocht in de zon vanaf het Dr. van Doornplein dwars door het dorp. Met voorop de Harmonie en Drumband van Abcoude liep een lange stoet van leden, leiding, bestuur, donateurs en betrokkenen naar Panderhorst in de Horn. Voorzitter Jörg Stensinski opende samen met wethouder Spil officieel het nieuwe gebouw door het naambord te onthullen. Daarna zongen alle leden het lied ‘Schouder aan schouder’ om de saamhorigheid van de vereniging in de afgelopen 2,5 jaar te onderstrepen. De bouwcommissie, feestcommissie, kartrekker Rik van Beek en het bestuur werden in het zonnetje gezet en Rik kreeg een officieel waarderingsteken,waarna de deuren voor iedereen open gingen. De bezoekers waren onder de indruk van het mooie ontwerp, het licht en de ruimte die er is. Een aantal spontane donateurs boden zich aan, waar de vereniging zeer dankbaar voor is. Kinderen deden spelletjes, mensen deden mee aan de loterij en dronken een drankje. Vele herinneringen werden opgehaald aan vroeger en de bouwtijd. En met veel kabaal  werd ook nog de nieuwe website gelanceerd. Het was een onvergetelijke dag, een kroon op het harde werken van velen en een mooie start van het nieuwe Scoutingseizoen.  

Bekijk de foto's