22 april 2017

Zeeverkenners weer op het water!

Na een winter lang te hebben gekrabd, geschuurd en geverfd gingen afgelopen zaterdag de boten van de Zeeverkenners weer te water! Vele handjes maakten licht werk en na een tocht van twee uur kwamen zij aan op de Vinkeveense plassen. Het weer zat gelukkig mee want ondanks de voorspellingen bleef het op een enkel buitje na droog.

Nu de Zeeverkenners weer op het water zitten is officeel het zomer-seizoen begonnen. Elke zaterdag verzamelen de Zeeverkenners om 12:00 op het Raadhuisplein in Abcoude en fietsen dan naar Jachthaven Winkeloord. Daar stappen zij in de boten om vervolgens te gaan zeilen, roeien, wrikken, etc. op de plassen. Rond 17:00 zijn ze weer terug in de jachthaven en is de opkomst afgelopen. 

Wil je ook eens een keer komen kijken bij de Zeeverkenners? Dat kan! Er is een open dag op zaterdag 3 juni a.s. waar je van harte welkom bent! Voor meer informatie kan je ook contact opnemen met de schipper op 06-20502165.