10 juni 2019

Scouts beste van Nederland

De scouts van Pandergroep Scouting Abcoude hebben dit weekend de titel behaald 'Beste Scouts van Nederland'.

Tijdens het zenuwslopende pinksterweekend mochten de 107 beste patrouilles van Nederland tegen elkaar strijden in de Landelijke Scouting Wedstrijden. De patrouilles (bestaande uit 5 tot 7 personen) werden het hele weekend beoordeeld op al hun scouting technieken. Denk hierbij aan knopen, route technieken, pionieren en vuurmaken. Maar ook aan samenwerken, koken, boogschieten, intelligentie, expressie en veiligheid. Als je wil winnen dan moet je overal in uitblinken en de Scouts van Abcoude zijn dit gelukt. Zij hebben met oneindige motivatie heel hard getraind voor de LSW en dat heeft zijn vruchten afgeworpen. De leiding en ouders zijn ontzettend trots op deze pracht prestatie en dat hebben we natuurlijk gevierd bij aankomst op het clubhuis. Lijkt het jou ook leuk om bij de scouting te komen? Om skills te leren die je de rest van je leven bij blijven? Om vrienden voor het leven te maken? Kom een keer langs! Voor meer informatie kijk : Scouts@scoutingabcoude.nl