1 december 2012

Sinterklaas bij de Bevers & Welpen op bezoek geweest!

Afgelopen zaterdag 1 december 2012 hebben Sinterklaas en zijn zwarte Pieten een bezoekje afgelegd op Panderhorst, bij de Bevers en Welpen.
 

Het was tot op het laatste moment weer spannend of zij wel op tijd zouden aankomen.

 

Ballonnenpiet, die in Spanje 1 van onze kaartjes aan een ballon ontving van de opening, was de afgelopen weken druk op Panderhorst bezig met zijn voorbereidingen! Hij had alles versierd met ballonnen en hij had bedacht dat Sinterklaas dit keer wel met een luchtballon op het terrein van Panderhorst kon komen. Maar helaas stond de wind verkeerd. Daardoor landde Sint bij een boer vlakbij Panderhorst. Boer Dirk v/d Bosch heeft Sinterklaas en de drie Pieten veilig bij Panderhorst afgezet!

 

Sinterklaas vertrok weer nadat hij alle Bevers en Welpen de nodige aandacht had gegeven en er ook genoeg gezongen en gedanst was. Het was weer een leuk Sinterklaasfeest, dat eindelijk weer op Panderhorst gehouden kon worden!!