1 augustus 2015

Fietstocht 26 september: Het Mysterie van de missende hoek

Fiets mee!

Op zaterdag 26 september organiseren alle Scoutingverenigingen uit onze regio, samen met een aantal andere partijen een fietstocht door de regio. De tocht is ongeveer 20 km en zal onder begeleiding van de Scoutinggroepen plaatsvinden. 
Van 12.30 - 16.30 uur zullen wij in groepen op pad gaan om het mysterie op te lossen.

Er is een uniek manustcript uit 1782 opgedoken, maar er mist een hoek. Wat is er gebeurd? Wat is het grote geheim? Tijdens de fietstocht ga je met de oude kaart op pad en onderweg kom je spellen, puzzels en opdrachten tegen om het mysterie op te lossen. 

Geef je op!

Iedereen van 7 t/m 12 is welkom. 
Opgeven vóór 14 september via: info@rhcvechtenvenen.nl en vermeld naam, adres en telefoonnummer. 

Ken je nog meer enthousiaste mensen? Neem ze mee! Laat ze wel even opgeven. 
Meer info? Bekijk de Flyer

Hopelijk tot de 26ste!